Czy z architektem wnętrz można projektować i urządzać mieszkanie online?

W dobie pandemii koronawirusa (covid-19), kiedy to nie powinniśmy się spotykać tylko pozostawać w domu, jedyną opcją współpracy z projektantem jest droga on-line. Zarówno pierwszy kontakt z pracownią architektury wnętrz, studium wytycznych projektowych jak i dalsze omówienie szczegółów może odbyć się telefonicznie lub za pomocą telekonferencji. Projektowanie online jest komfortowe i bardzo wygodne dla obu stron. Mailowo można przesłać uwagi, pytania i sam projekt, bez umawiania się na spotkania, bez dojazdów do pracowni czy budowę.
czytaj więcej

Jaki wpływ na samopoczucie mają kolory we wnętrzach, w których na co dzień przebywamy?

Kolory w naszym życiu są bardzo istotne, działają uspokajająco  lub pobudzająco, ale też np. twórczo. Mając taką wiedzę, można wykorzystać to aranżując wnętrza. Dobrze dobrany kolor ścian w danym wnętrzu wpływa na nasze samopoczucie, może pobudzać nas do pracy twórczej lub uspokajać ale też denerwować. Dlatego wystrój naszego domu jest tak ważny a kolorem możemy wyrazić siebie.  
czytaj więcej

Projektant wnętrz radzi jak dobrze urządzić mieszkanie

Mieszkanie jest miejscem gdzie spędzamy dużo czasu i wykonujemy różne czynności. Najczęściej w jednym domu mieszka więcej osób. Dlatego też urządzenie mieszkania nie jest proste. Musi ono być jednocześnie estetyczne i funkcjonalne. Nie bez znaczenia jest również ergonomia, szczególnie podczas urządzania kuchni oraz łazienki. Urządzenie wnętrza powinno również odpowiadać gustom i potrzebom wszystkich mieszkańców.
czytaj więcej

Trendy wnętrzarskie w roku 2020

Zarówno w modzie na wybiegach jak i we wnętrzach co roku widzimy jakieś zmiany, czasami są bardzo subtelne a innym razem szokują odwagą i ekstrawagancją. Jakie trendy będą obowiązywać w 2020 r, czy nas zaskoczą, a może będą kontynuacją panującej od kilku sezonów mody na stonowane barwy? Tego wszystkiego dowiecie się w dalszej części artykułu.  
czytaj więcej

Czy potrzebujemy projektanta wnętrz i jak z nim współpracować?

Projektant wnętrz według terminologii jest specjalistą w urządzaniu przestrzeni. W swojej pracy powinien kierować się nie tylko wiedzą techniczną ale też kreatywnością. Dobry projektant musi pamiętać o potrzebach domowników, funkcjonalności i estetyce wykończenia wnętrza, oraz dopasować projekt do możliwości finansowych inwestora.  
czytaj więcej

Monika Nykiel - projektowanie wnętrz 4DSGN


Nazywam się Monika Nykiel i od 2014 r. z powodzeniem prowadzę autorską pracownię architektury wnętrz 4DSGN. Wiedza, zdobyte w Polsce i za granicą doświadczenie pozwalają mi sprostać oczekiwaniom Klientów. Nie boję się wyzwań i kocham pracę z ludźmi. Uważnie ich słucham, poznaję, inspiruję. Wciąż się doskonalę po to, aby tworzyć piękne przestrzenie, w których z przyjemnością się przebywa. Krok po kroku realizuję plany i marzenia moich Klientów wierząc, że twórcze działania nigdy się nie skończą.

 

Zapraszam do mojej pracowni

KONTAKT - Monika Nykiel 4DSGN projektowanie wnętrz